Gdzie na urlop zimą? – malownicza Norwegia

Im bliżej świąt czy ferii zimowych, tym częściej zastanawiamy się, gdzie udać się na nasz upragniony urlop. Osoby, które nie przeznaczyły dużego budżetu na wyjazd, zamiast w dalekie egzotyczne podróże, chętniej kierują się do krajów europejskich, niekoniecznie tych najcieplejszych. Bardzo popularnym kierunkiem stała się ostatnio Norwegia. Co to jest Rocker i Camber?
Zima to doskonała pora na podróż do Skandynawii ze względu na malownicze krajobrazy czy mnóstwo możliwości związanych z uprawianiem sportów zimowych, takich jak narty czy snowboard. Główną atrakcją Norwegii wydaje się być możliwość obserwacji zorzy polarnej – niesamowitego zjawiska, które zrobi wrażenie na każdym turyście. Jeśli wyjeżdżamy z dziećmi, wspaniałą przygodą może okazać się dla nich spotkanie z reniferem i bliskość dzikiej północnej przyrody.

Wyjazd do Norwegii może okazać się więc nie tylko wspaniałą przygodą dla nas, lecz także dla naszych pociech. Warto udać się tam podczas świąt, nawet całą rodziną, by jeszcze lepiej poczuć zimowy klimat, którego w Polsce w grudniu czasem brakuje.