AKTUALNOŚCI
O KLIMKU
OSIĄGNIĘCIA
GALERIE
FILMY
SPONSORZY
KSIĘGA GOŚCI
LINKI
 
Odwiedzin: 835559
Aktualności
Łukasz Kruczek chwali Klemensa
2010-11-04

Letni sezon skoków narciarskich powoli dobiega końca. Z niecierpliwością wszyscy zawodnicy oczekują pierwszych treningów na śniegu. Jesień to dobry czas na podsumowanie skoków "igielitowych", które zasadniczo traktowane są jako przygotowanie do pracowitego sezonu zimowego.

W udzielonym ostatnio wywiadzie, który ukazał się na stronie Polskiego Związku Narciarskiego www.pzn.pl, trener kadry A, Łukasz Kruczek, bardzo pozytywnie wyraził się o dyspozycji i przygotowaniu Klemensa do zimowego sezonu. Trener miał okazję oglądać skoki Klimka podczas wspólnego zgrupowania.

Alicja Kosman/PZN: Jak kadra młodzieżowa wypadła na tle kadry A?

Łukasz Kruczek: Nie chciałbym porównywać wszystkich, natomiast naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczył Klimek Murańka, który na przestrzeni całego zgrupowania spisywał się najlepiej z całej kadry młodzieżowej. Prezentował wysoki, wyrównany poziom. Skakał bardzo dobrze i przede wszystkim powtarzalnie, co podkreślam. Gdybym w tym momencie na podstawie tego zgrupowania miał zdecydować o wyjeździe na Puchar Świata, Klimek byłby w składzie.

Zapraszamy do przeczytania całego wywiadu z Łukaszem Kruczkiem.

Już wkrótce Klimek razem z kadrą młodzieżową wyjedzie na pierwsze treningi na śniegu.