Odwiedzin: 717310
Aktualności
Mistrzostwa Polski w Wiśle i Szczyrku
2010-07-25

Nieźle wypadł Klimek podczas Mistrzostw Polski, które odbywały się w Beskidach. Zawody odbywały się w Wiśle i w Szczyrku, gdzie uroczyście otwarto kompleks skoczni Szczyrk Skalite.

W pierwszym konkursie indywidualnym na skoczni K-95 w Szczyrku zajął 11. miejsce z odległościami 92,5 i 87m. Był najlepszy w swojej kategorii wiekowej. Zawody wygrał Adam Małysz.

W konkursie drużynowym na tej samej skoczni, wraz z Łukaszem Rutkowskim, Marcinem Bachledą oraz Dawidem Kubackim zespół TS Wisła Zakopane stanął na trzecim miejscu podium.

W trzecim dniu zawodów skoczkowie przenieśli się do Wisły Malinki, gdzie na skoczni K-120 im. Adama Małysza rywalizowali w konkursie indywidualnym. W tych zawodach Klimek zajął 12. miejsce z odległościami 105,5 i 119m. W tych zawodach wygrał, podobnie jak w Szczyrku, najlepszy nasz skoczek - Adam Małysz.